Cep telefonunuzdan canlı bahis yapın.. detaylar icin TIKLAYIN

Yabancı Hakem Gelsin Mi

Türkiye futbol liglerinde hakemlerden şikayet etmeyen kimse yokt. Sadece taraftarlar mi? Hayır! Hakemlerimizden hakemlerimiz bile şikayetci artık.

Akdeniz ulkesi olmamızdan midir nedir, her turlu is dalında oldugu gibi futbolda da hem oyuncularımız, hem hakemlerimiz hem de taraftarımız cok duygusal. Bu duygu seli hakemleri cok etkiliyor ve sonucta yonetimlerinden kimse memnun kalmiyor. Hakemlerimiz sike yapmiyorlar, dogru. Taraflı mac da yonetmiyorlar. En azindan ben buna inaniyorum. Fakat ozellikle saha dışı olaylardan cok fazla etkileniyorlar. Bu da olumlu veya olumsuz olarak verdikleri kararlari etkiliyor.

Yabancı Hakem Gelsin Mi
Derin Futbol programında hakem eskisi Ahmet Cakar uzun süredir Super Ligin son haftalrinda yabancı hakem atansın maclara diyor. Bu konuda israr ediyor. Bildigi bir sey olmasa bu kadar üstüne egilmezdi bu konunun. Hatta idda ederki, Galatasaray-Besiktas derbisi Türk hakemle bitmez diyor.

Aslinda bir bakıma haklı. Son haftalara hemen hemen aynı puanlarda giren uc buyuklerin final maclarını yoneten hakemlerin isi cok ama cok zor olacak. Belki de lig bitiminde bir veya daha fazla hakemimiz istenmeyen olaylar yüzünden meslegini bırakacaklar. Fakat yabanci hakem olursa; yanliş karar bile verse, kimse fazla bir sey diyemez. Ne dersiniz. ligimize yabancı hakemler davet edilmeli mi?

Bunlara da Bak

FUTBOL BURADA