Cep telefonunuzdan canlı bahis yapın.. detaylar icin TIKLAYIN

Schuster ne dedi - Şuster'den ilginç laflar - Beşiktaş Konya maçından sonra bakın neler söyledi

Puan kaybettiği maçlardan sonra rakiplerin futbolunu eleştirmeyi alışkanlık haline getiren Alman hoca, “Buraya geldiğimde 1960’ların futbolunu beklemiyordum. 2010’da böyle oynanması beni şaşırtıyor” dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, Konya beraberliğinin ardından yine sivri açıklamalarda bulundu. Daha önce Trabzonluları Avrupa’da oynamayı bilmemekle itham eden, Trabzonspor ve Bursaspor’un futbolunu eleştiren ve “Türkiye Ligi çok kolay!” gibi yorumlarda bulunan Alman hoca bu kez de “Buraya geldiğimde rakiplerden 1960’ların futbolunu beklemiyordum. 2010’da böyle futbol oynanması beni de şaşırtıyor” dedi.

Mayısı bekleyin
1959’da doğan ve 1960’da sadece 1 yaşında olan teknik adamın bu sözleri şaşkınlıkla karşılandı. Schuster, karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşun canlı yayınında kendisine yöneltilen “Alınan sonuçlarda sizin de hatalarınız var mı?” yönündeki soruya ise tepki göstererek cevap vermedi. Buna karşılık, “Lig mayısta bitiyor” diyerek mesaj vermeyi de ihmal etmedi.

Sıradan oluyoruz
Alman teknik adam, bunun dışında kendi takımını eleştirerek,  “Quaresma’nın olmaması, Guti’nin olmaması ve Bobo’nun sakatlığı bizi normal bir takım durumuna sokuyor. Bu da rakip takımlar için avantaj oluyor” ifadelerini kullandı.

Fatih Tekke çelişkisi
Schuster, forvette bunca eksiğe rağmen neden Fatih Tekke’yi kadroya almadığı sorusuna ise “Şu anda fizik olarak oynayacak durumda değil” yanıtını verdi. Ancak golcü futbolcuyu bundan çok daha önceki haftalarda sahaya süren Alman teknik adamın bu açıklaması da tatmin edici bulunmadı.
Kaynak: Hurriyet Gezetesi

Bunlara da Bak

SON YAZILAR

FUTBOL BURADA